Získali jsme záštitu ministra vnitra a dalších osobností resortu

Získali jsme záštitu ministra vnitra a dalších osobností resortu

U příležitosti Mezinárodního dne sester, který je oslavován 12. května, jsme vyhlásili nový ročník naší resortní soutěže: Nejlepší nelékařský zdravotnický pracovník ZZMV 2018.

Oslovili jsme ministra vnitra Mgr. Lubomíra Metnara a požádali jej, zda by nad soutěží nepřevzal záštitu. Jsme potěšeni, že jsme záštitu od pana ministra získali.
 

Stejně tak jsme oslovili další nejvýznamnější osobnosti resortu ministerstva vnitra.

Záštitu poskytli také Mgr. Jiří Kaucký, státní tajemník v Ministerstvu vnitra, genmjr. Mgr. Bc. Tomáš Tuhý, policejní prezident a genmjr. Ing. Drahoslav Ryba, generální ředitel HZS ČR.

Všem jmenovaným děkujeme. Je to pocta zejména pro všechny naše nelékařské zdravotnické pracovníky.

Soutěž pořádá naše instituce už po osmé v řadě. Vnímáme ji především jako významné poděkování všem nelékařským zdravotnickým pracovníkům za jejich mimořádnou práci. Jejich úsilí, vydávané ve prospěch pacientů a klientů ZZMV, si totiž velmi vážíme.  Oslovujeme především všechny policisty, hasiče a pracovníky Ministerstva vnitra ČR, kteří jsou našimi pacienty a klienty v ordinacích, rehabilitačních pracovištích, lázních nebo při výjezdech záchranářů.  Máte-li Vámi oblíbenou nebo oblíbeného pracovníka ZZMV, můžete za péči o Vás poděkovat právě i nominací. Děkujeme.

Kdo může být navržen na ocenění?

Všichni zdravotníci nelékaři, kteří pracují v ZZMV. Jsou to profese: všeobecná sestra, zdravotnický záchranář, fyzioterapeut, masér, lázeňská, sanitář, řidič zdravotnické dopravní služby, radiologický asistent, zubní technik, asistent zubního technika.

Jak je možné nominovat? Je to velmi snadné

Můžete využít připraveného elektronického formuláře, který Vás provede několika málo body. Pokud byste chtěli nominaci poslat poštou nebo e-mailem, můžete také. Nezapomeňte ale napsat jméno a příjmení Vaší favoritky nebo favorita, název pracoviště a pár vět zdůvodnění Vaší nominace. To vše pak jednoduše poslat e-mailem na info@zzmv.cz. Na tomto kontaktu získáte také více informací.

Stáhnout si můžete také plakát:

  • plakát soutěže ZZMV v PDF
  • plakát soutěže v JPEG

Formulář najdete zde, stačí kliknout. Nominovat můžete až tři kolegyně nebo kolegy zdravotníky.

Nominace přijímáme do 1. října 2018.

Vítězka nebo vítěz budou vyhlášeni a výsledky zveřejněny na slavnostním aktu, který se uskuteční 8. listopadu 2018.

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV