MEDICA 2017 - první den

MEDICA 2017 - první den

Delegace deseti lékařů a zdravotníků ZZMV se vydala na cestu za novinkami a aktuálními trendy na největší mezinárodní veletrh medicíny v Evropě.

Přehlídka toho nejnovějšího co se právě teď děje ve světě lékařství, ošetřovatelství a medicíny, se koná v Düsseldorfu v Německu. Cesta zabrala v podstaě celé pondělí, ale o to s větším elánem se členové naší delegace na druhý den hned ráno vydali na Messe Düsseldorf - výstaviště, kde je MEDICA 2017 rozložena do všech pavilonů.

Vystavujících organizací, společností a firem, je v řádech stovek. Očekává se návštěvnost kolem 180 tisích zájemců o medicínu a zdraví. Delegáti nám průběžně zasílají nejen fotografie, ale i své bezprostřední zážitky.

MEDICA je obrovskou příležitostí nejen pro výrobce zdravotnické techniky a materiálu, ale současně i pro uživatele, jako jsou právě naši lékaři a zdravotnici. Přínos vidíme ve skvělé příležitosti vidět nejmodernější trendy v oblasti diagnostiky, léčby, ošetřovatelství, rehabilitace atd.

MUDr. Antonín Dvořák

 

MEDICA je jedinečná také v možnosti setkávání lidí doslova z celého světa na jednom místě, výměny informací mezi specialisty ve svých oborech, příležitost praktického vyzkoušení nejnovějších přístrojů a pomůcek nebo aktivní účast na různých workshopech a seminářích.

Mgr. Jan Matouš


Lékaři a zdravotníci mají ještě celou středu na to, aby navšítili další prezentační stánky, expozice nebo se zúčastnili některé z celé řady konferencí či seminářů.

Foto: Mgr. Jan Matouš


 

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV