Medici společně s námi

Medici společně s námi

Za jednu z velkých výhod námi organizované konference, byla bezesporu její otevřenost pro všechny zájemce. Přivítali jsme tak nejen již hotové a zkušené lékaře, zdravotní sestry a další zdravotníky, ale ty, kteří teprve zkušenosti a vědomosti získávají. Studenty a studentky mediky.

Na konferenci jich byla celá řada a to hned z několika univerzit. Nás velmi potěšilo, když jsme od dvou studentek obdrželi e-mail s hodnocením konference a jejím přínosem právě pro ně.

Ráda bych Vám dala feedback na nedávno proběhlou konferenci o PLS, které jsem se s kolegyněmi účastnila. Konference byla skvěle zorganizovaná, měla kvalitní a podrobný program a probíhala v dobře disponujících prostorech. Jako zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře a budoucí praktická lékařka vím, že PLS je součást denní praxe a proto jsem se rozhodla zúčastnit konference. Velice přínosné byly prezentace ohledně novel zákona týkajících se výpisů z dokumentace  a dalších administrativních výkonů spojených s PLS. Obohacením bylo určitě poukázání na preventivní programy, které jsou neméně důležité. 
Ještě jednou děkujeme za možnou účast na konferenci.
 
MUC. Michaela Balejová
5. ročník, 1. LF UK

O tom, že rozhodnutí zpřístupnit konferenci opravdu všem zájemcům bylo správné, svědčí i vyjádření další studentky medicíny.

Konference se mi líbila, byla skvěle zorganizovaná. Nejzajímavější byly nové informace ze Zákona o zdravotních službách. Bylo to hodně právnicky pojaté, ale nevadilo to.
 
Rozhodla jsem se zúčastnit, protože uvažuji o směru praktického lékařství a toto téma úzce souvisí. Některé přednášky byly zajímavé méně jiné více, úvodní byly až moc teoretické a obecné, ale možná to bylo na začátek třeba. Zpestřením byla jednoznačně přítomnost Petra Koukala a jeho STK po chlapy.
 
Anežka Bláhová
6. ročník, 1. LF UK

 

Slečnám Anežce i Michaele moc děkujeme a přejeme jim mnoho úspěchů ve studiu

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV