Modernizace všech RHB a balneo provozů ZZMV

Modernizace všech RHB a balneo provozů ZZMV

O naše pacienty a klienty pečujeme nejen v ordinacích praktických a odborných lékařů, ale i ve čtyřech lázeňských domech (LD) a kromě toho i na několika rehabilitačních a fyzioterapeutických pracovištích.

  • LD Tosca, Karlovy Vary, LD Luna, Františkovy Lázně, LD Mercur, Mariánské Lázně, LD Hubert, Luhačovice;
  • rehabilitační, balneo a fyzioterapeutická pracoviště na některých ObZZ, např. ObZZ České Budějovice, Ústí nad Labem a další;
  • poskytujeme ozdravnou a lázeňskou péči stovkám příslušníků bezpečnostních sborů a zaměstnancům resortu v lázeňských domech Zařízení služeb Ministerstva vnitra v počtu cca 230 000 procedur.

Všechna rehabilitační pracoviště ZZMV vybavujeme novými přístroji pro fyzioterapii, vanami, ultrazvukovými a elektroléčebnými přístroji i lasery. Jedná se o jeden z dalších kroků programu kompletní modernizace rehabilitačních a fyzioterapeutických pracovišť.

RHB pracoviště Poliklinika Praha

  • Nově jsme jej vybavili hned několika novými vanami. Medicinální vana na uhličitou koupel s přípojkou na stlačený vzduch a saturovanou vodu, hydromasážní vana pro horní končetiny s hydromasážními tryskami, hydromasážní vana, vzduchovou masáž (perličková lázeň). Hydromasážní vanu na dolní končetiny a další vany a nové trysky pro skotské střiky.

RHB pracoviště ObZZ Ústí nad Labem

  • Umístili jsme dva nové zdravotnické přístroje, díky kterým můžeme aplikovat efektivnější léčbu pohybového aparátu našich pacientů. Kombinovaný elektroterapeutický a ultrazvukový přístroj. Umožňuje použití dvou různých frekvencí s možností dalšího individuálního nastavení a pro elektroterapii. Dále jsme pořídili elektroléčebný přenosný přístroj s grafickým displejem s nejdůležitějšími nízko a středofrekvenční proudy. Tato novinka nám umožní nezávisle na sobě ošetřovat hned dva pacienty.

RHB pracoviště ObZZ České Budějovice

  • Instalovali jsme novou celotělovou vanu s vodní a vzduchovou masáží a dotykovým displejem. Je to výkonná vodní a vzduchová masáž s optimálně umístěnými masážními tryskami, která je vhodná pro všechny terapeutické a regenerační procedury.
Stejné nebo podobné elektroterapeutické a ultrazvukové přístroje mají k dispozici naši pacienti v LD Tosca v Karlových Varech, v LD Hubert v Luhačovicích – Pozlovicích, Hradci Králové, Plzni a Ostravě.

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky