Odborné diskuzní fórum

Odborné diskuzní fórum

Brno – První letošní diskuzní fórum ZZMV na téma: Nová legislativa a její dopad na práci v ordinaci všeobecného praktického lékaře při poskytování pracovně lékařské služby.

Smyslem fóra je odborná diskuze nad dopadem listopadových legislativních změn v každodenní praxi našich ordinací. Dělíme se o nové poznatky a vzájemně si předáváme zkušenosti. Tím napomáháme ke zvyšování standardů kvality námi poskytované péče a služeb.

Diskuzního fóra se účastnili zástupci všech ObZZ z Moravy, ale i kolegové z Odboru zdravotnického zabezpečení MVČR. 

Hned první diskuzní fórum přineslo celou řadu zajímavých aktuálních podnětů a současně otevřelo dveře pro další podobná fóra. Ta nám pomou navzájem sdílet myšlenky, názory, poznatky a zkušenosti dotčených odborníků z mnoha oborů, ať už lékařských nebo z oboru práva a legislativy tak, aby námi uplatňované postupy byly nejen v souladu s platnými právními předpisy, ale současně co možná nejjednodušší a nejefektivnější.

MUDr. Soňa Musilová
zástupkyně ředitele / vedoucí odboru zdravotní péče

Druhé diskuzní fórum, tentokrát určeno především pro naše zdravotníky z Čech, se uskuteční už příští týden v Praze.

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky