Média s velkým zájmem o SOS 2018 EXTREME

Média s velkým zájmem o SOS 2018 EXTREME

Tak velké, náročné a výjimečné metodické cvičení nemohlo pochopitelně ujít ani velkému zájmu médií. Připravili jsme takový malý stručný souhrn odkazů na ty články nebo vysílání, které jsou něčím jiné než ostatní.

Některé mediální výstupy jste možná už zaznamenali sami. Například živý vstup v Českém rozhlase Radiožurnál v pátek ráno. Nebo sobotní živé vysílání ČT24, vstup a rozhovory přímo z místa konání druhé modelové situace na stanovišti v Řevnicích. 

Velký prostor tématu věnovala Příbramský deník. Autory textu a fotografií jsou přímí a stateční účastníci noční i denní etapy: redaktorka Deníku Šárka Spáčilová a fotograf Radek Velebil, fotograf. Absolvovali s námi vše a mají náš obdiv.

A další a další výstupy se připravují. Rádi Vám vše zprostředkujeme.​

Zlínský deník ve čtvrtek přinese nejen informace o SOS 2018 Extreme jako takovém, ale mají i skvělý rozhovor s Aničkou Chytilovou, kapitánkou vítězného družstva Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Zlín.

V texech a na fotografiích ovšem najdete i zúčastněné kolegy a kolegyně ze ZZMV, které bylo partnerem metodického cvičení, poskytlo rozhodčí, techniku, zdravotníky a záchranáře. Zajistitli jsme po celou dobu konání zdravotnické zabezpeční.

Zde je výběr toho nejdůležitějšího:

Všem médiím děkujeme za velký zájem. Pořadatelská Asociace dobrovolných záchranářů ČR, z. s. a její partneři, si to rozhodně zaslouží.

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV