Ve Frýdku - Místku spolu s hasiči

Ve Frýdku - Místku spolu s hasiči

Frýdek – Místek | V areálu Školního a výcvikového zařízení Hasičského záchranného sboru České republiky ve Frýdků – Místku se konal Den s ŠVZ HZS a integrovaným záchranným systémem.

Přijali jsme pozvání a na akci jsme prezentovali činnost ZZMV. Zaměřili jsme se zejména na ukázky první pomoci, resuscitace a práce s AED. Všem hasičům a policistům jsme předvedli instruktáž samovyšetření varlat v rámci projektu STK pro chlapy.

Pochopitelně jsme nemohli zapomenout ani na děti a rodiny. Za pomocí HELEnky jsme si užili legrace při anatomickém kvízu a na velkou magnetickou tabuli děti za pomoci rodičů skládali mozaiku zdravého a nezdravého životního stylu a návyků.

Hasiči ukázali svůj cvičný polygon, techniku, drony a další vybavení, které jim každodenně pomáhá při zásazích. Policisté ze speciální jednotky předvedli dynamickou ukázku zadržení pachatelů, střelnici a další ukázky ze své práce.


Zdroj: ZZMV, ŠVZ HZS Frýdek - Místek
Foto: ©ZZMV | Všechny fotografie byly pořízeny a zveřejněny se souhlasem osob nebo zákonných zástupců osob na nich zobrazených.


Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky