Další část vzdělávacího cyklu na téma Neodkladná péče

Další část vzdělávacího cyklu na téma Neodkladná péče

Brno – Lékaři a zdravotníci ZZMV se dnes v Brně sešli na školení s hlavním tématem Neodkladná péče. Nezůstalo ale jen u ní.

Hlavní přednášky se ujal MUDr. Roman Malý z Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny (KARIM) Fakultní nemocnice v Brně. Skvěle se ujal tématiky urgentní medicíny a první pomoci. Vrchní sestra ObZZ Brno, Bc. Jitka Fikarová, navázala přednáškou na téma role sestry při zvládání akutních stavů.

Vedoucí ObZZ, MUDr. Milan Hubl, seznámil přítomné kolegyně a kolegy s aktuální problematikou v ObZZ Brno. Vedoucí lékař ObZZ Brno, MUDr. Leopold Martinek, seznámil auditorium s poznatky z kontrolní činnosti a dohledů na pracovištích.

Oblasti realizace preventivních programů, B – programu 211 v roce 2018 a vize na rok 2019, se věnovala MUDr. Veronika Wolfová. MUDr. Aleš Sklenář referoval o zdravotnické problematice Lázeňského domu Hubert v Luhačovicích – Pozlovicích.

Bc. Monika Novotná, reprezentantka společnosti Pfizer Česká republika, přednesla novinky v oblasti očkování.

Vzdělávání za účasti expertů z jiných organizací a institucí, ale stejně tak i za pomoci vlastních skvělých odborníků ZZMV, se věnujeme kontinuálně.

Foto: ©ZZMV

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky