Nominace končí už 1. října 2018

Nominace končí už 1. října 2018

Zapojte se i Vy do celostátní resortní soutěže „Nejlepší nelékařský zdravotnický pracovník ZZMV 2018“, kterou pořádá naše instituce.

Ale pozor. Jen pár týdnů a čas pro nominaci Vaší oblíbené sestřičky, řidiče sanitky, maséra nebo masérky, zubní laborantky nebo sanitáře vyprší!

Sešlo se nám doposud více jak padesát zajímavých nominací ze všech koutů a oblastí naší země. Svědčí to o kvalitě našich kolegyň a kolegů, stejně jako o Vašem zájmu o nás. Děkujeme.

Ještě jste nenominovali? Je to snadné! Stačí jen vyplnit jednoduchý nominační elektronický formulář. Pokud byste chtěli jakoukoliv doplňující informaci, kdykoliv se na nás obraťte na info@zzmv.cz  na číslo 730 546 895.

Je nám ctí, že patronát a záštitu nad soutěží převzali:

  • Jan Hamáček, ministr vnitra
  • Mgr. Jiří Kaucký, státní tajemník na Ministerstvu vnitra
  • genmjr. Mgr. Bc. Tomáš Tuhý, Ph. D., policejní prezident
  • genmjr. Ing. Drahoslav Ryba, generální ředitel Hasičského záchranného sboru České republiky.

Děkujeme také partnerům projektu a soutěže, zejména pak Zdravotní pojišťovně ministerstva vnitra České republiky, moderátorce a zpěvačce Martině Kociánové a dalším.

Vítězka nebo vítěz budou vyhlášeni a výsledky zveřejněny na slavnostním aktu, který se uskuteční 8. 11. 2018 v aule Nemocnice milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze.

Více o soutěži se dozvíte na webu ZZMV, ale také v události na facebookovém profilu ZZMV.

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky