Opět rekordní nominace

Opět rekordní nominace

Díky Vám všem, kteří jste se zapojili do naší celostátní resortní soutěže „Nejlepší nelékařský zdravotnický pracovník ZZMV 2018“. Poslali jste nám neuvěřitelných 84 nominací. I díky Vám nabývá soutěž na své prestiži a důležitosti.

Ihned zahájila činnost speciální hodnotící komise, do které jsme přizvali i naše stálé a vážené partnery: Zdravotní pojišťovnu Ministerstva vnitra – 211 a Nadační fond Petra Koukala – STK pro chlapy. Komise zasedne ve čtvrtek 4. 10. 2018 a ze všech nominací vybere deset finalistek či finalistů a z nich jednu nebo jednoho vítěze. Jméno však zůstane tajné až do slavnostního vyhlášení výsledků.

Sešly se nám zajímavé nominace ze všech koutů a oblastí naší země. Všem už nyní blahopřejeme. Svědčí to o kvalitě našich kolegyň a kolegů, stejně jako o Vašem zájmu o nás.

Slavnostní odpoledne, při kterém vyhlásíme výsledky, se uskuteční 8. listopadu 2018 v Praze.

Jsme poctěni, že záštitu nad soutěží a slavnostním vyhlášením převzal Jan Hamáček, ministr vnitra, Mgr. Jiří Kaucký, státní tajemník na Ministerstvu vnitra, gen. Tomáš Tuhý, policejní prezident a gen. Drahoslav Ryba, generální ředitel HZS ČR.

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19