Známe finalistky soutěže Nejlepší nelékařský zdravotnický pracovník ZZMV 2018

Známe finalistky soutěže Nejlepší nelékařský zdravotnický pracovník ZZMV 2018

Speciální komise pro vyhodnocení nominací zasedla ve čtvrtek 4. října 2018 a několik hodin se radila, projednávala a vybírala ze záplavy nominací, které jste nám letos poslali. Dost jsme se u rozhodování zapotili, protože vybrat z tolika skvělých nominací, to rozhodně nebylo snadné. Nakonec ale bylo za účasti partnerů z STK pro chlapy a Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR přece jen vybráno deset finalistek.

Jména uvádíme abecedně: Kateřina Blažková, Mgr. Jarmila Homolová, Milena Hysková, Dagmar Juračková, Elena Kawuloková, Lucie Landová, Věra Maťašová, Jana Moltašová, Bc. Lenka Volkmanová, Martina Vondráková.


A která z dam je celkovou vítězkou? To Vám ještě neřekneme. Dozvíte se to až na slavnostním vyhlášení výsledků.

Slavnostní vyhodnocení soutěže proběhne ve čtvrtek 8. listopadu 2018 v přednáškové aule Nemocnice milosrdných sester sv. Karla Boromejského, která je věrným a ceněným partnerem akce.

Soutěž o Nejlepšího nelékařského zdravotnického pracovníka ZZMV je ve své podobě jedinečná.

Žádný jiný resort, žádná zdravotnická organizace neoceňuje všechny zdravotníky nelékaře. Je to naše soutěž a jsme na ni hrdí. Akce nabývá na významu, za což patří velké díky především všem těm, kteří ZZMV a soutěž podporují.  
Děkujeme mnoha osobnostem z resortu Ministerstva vnitra. Za záštitu nad soutěží děkujeme Janu Hamáčkovi, ministru vnitra.

Dále děkujeme Mgr. Jiřímu Kauckému, státnímu tajemníkovi u Ministerstva vnitra, genmjr. Mgr. Bc. Tomáši Tuhému, policejnímu prezidentovi, genmjr. Ing. Drahoslavu Rybovi, generálnímu řediteli HZS ČR a dalším.
Partnerů je několik, ale mezi nejvýznamnější jednoznačně patří Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR – Pojišťovna 211 a Zařízení služeb Ministerstva vnitra, jako i Hudba Hradní stráže a Policie ČR.

Všem finalistkám blahopřejeme, a ještě děkujeme všem, kteří nám v jejich ocenění pomáháte

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19