Opět s Martinou Kociánovou

Opět s Martinou Kociánovou

Moderátorka a mezzosopranistka Martina Kociánová je opět jednou z hlavních tváří slavnostního vyhodnocení soutěže Nejlepší nelékařský zdravotnický pracovník ZZMV 2018.

Magdalena v opeře Rigoletto i Ježibaba v Rusalce, moderátorka zpravodajství či publicistického pořadu Host do domu. Martina Kociánová ohromuje všestranným talentem. Je nejen oblíbenou a pohotovou moderátorkou s velmi kultivovaným stylem a humorem, ale současně je například také držitelkou evropské Ceny Gustava Mahlera Za činnost v oblasti umění za rok 2002.

Pravidelně vystupuje s renomovaným souboremTrio Amadeus. Tento mozartovský projekt je mimořádný především tím, že úpravy písní i árií pro mezzosoprán a dechové trio vznikají speciálně pro jejich společné koncerty.

Martina Kociánová spolupracovala také s Kateřinou Englichovou, Lubomírem Brabcem, Jaroslavem Svěceným či Wihanovým kvartetem. Ve svém repertoáru má mezzosopránové i některé sopránové role, řadu písňových cyklů a oratorních skladeb.

Ve čtvrtek 8. listopadu 2018 se v aule Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze proto můžeme těšit nejen na Martinu Kociánovou jako moderátorku, ale také jako zpěvačku.

Více o soutěži se dozvíte na webu ZZMV

Věděli jste, že původně si Martina Kociánová vybrala profesi historičky? Historii a muzeologii vystudovala na Slezské univerzitě v Opavě.

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky