ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Web ZZMV opět rekordní

Web ZZMV opět rekordní

Neuvěřitelný počet už téměř milion prohlédnutých stránek webu ZZMV.  Na začátku září 2016 jsme spustili novou webovou stránku našeho zdravotnického zařízení. A od té doby pečlivě sledujeme, jak sledujete vy nás.

V polovině února 2020 nám analytika hlásí nových 133 899 uživatelů. To ale není vše. Celkový počet návštěv je přesně 269 199 a počet prohlédnutých stránek webu se vyšplhal na číslo 900 127! Do jednoho milionu už tedy moc nezbývá.

Máme velkou radost a děkujeme. Dáváme si záležet, abyste na našem webu našli všechny nové a důležité informace.


A ještě několik zajímavých čísel. Průměrná doba prohlížení našich stránek byla 3:26 minut. V porovnání návštěvnosti dle pohlaví vedou těsně muži – 54,15 % oproti 45,85 % žen. Nejčastěji u nás hledají informace muži i ženy ve věku 25–34 let a 35–44 let, v poměru 33,50 %, resp. 27,50 %. Ale pozor, nejsme jen pro "juniory". Náš web je oblíbený i u návštěvníků ve věku 55+, a to v poměru 11 %, a to vůbec není málo.

Náš web je také plně responzivní. Co to znamená? Především to, že se skvěle přizpůsobí jakémukoliv monitoru, ale také tabletu nebo chytrému telefonu. Můžete nás tak velmi snadno sledovat odkudkoliv. Z domova, z vlaku, autobusu, tramvaje, metra nebo klidně z vycházky do lesa nebo nedělního výletu či dovolené. A toho velmi často využíváte i vy, protože 37,13 % z vás se na nás dívá právě přes mobilní telefony a tablety.

Děkujeme vám všem, kteří jste se o nás v minulém roce zajímali. Děkujeme, že nás sledujete a čtete si naše zprávy. Těšíme se, že budete minimálně tak skvělí sledovatelé a čtenáři i v roce 2020.

Děkujeme také za to, že si s námi i píšete přes rubriku Návštěvní kniha nebo Napište nám.

Vážíme si toho

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV VI. odborná konference ZZMV