Lázně v zimním hávu

Lázně v zimním hávu

O naše pacienty a klienty pečujeme nejen v ordinacích praktických a odborných lékařů, ale i ve čtyřech lázeňských domech (LD) a kromě toho i na několika rehabilitačních a fyzioterapeutických pracovištích.

Kolegyně a kolegové se pacientům a klientům věnují v LD Tosca - Karlovy Vary, LD Luna - Františkovy Lázně, LD Mercur - Mariánské Lázně a v LD Hubert - Luhačovice.

V lázeňských domech i na dalších pracovištích poskytujeme ozdravnou a lázeňskou péči stovkám příslušníků bezpečnostních sborů a zaměstnancům resortu ministerstva vnitra.

Další rehabilitační, balneo a fyzioterapeutická pracoviště najdete i na některých dalších oblastech, např. Poliklinika Praha, ObZZ České Budějovice, ObZZ Ústí nad Labem, ObZZ Plzeň

Všechna rehabilitační pracoviště ZZMV vybavujeme novými přístroji pro fyzioterapii, vanami, ultrazvukovými a elektroléčebnými přístroji i lasery. Jedná se o program kompletní modernizace rehabilitačních a fyzioterapeutických pracovišť.

A víte co? Jen v roce 2018 zvládli kolegyně a kolegové poskytnou více jak 235 000 procedur.

Foto: ZZMV

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky