Poděkování školitelům

Poděkování školitelům

Obdrželi jsme poděkování pracovníků OMPS PP ČR za naši přednášku prevence onkologických onemocnění v rámci projektů STK pro chlapy, Ruce na prsa a první pomoc při autonehodách. Každá zpětná vazba je pro nás důležitá - děkujeme. 

---
Zdravotnické školení pro pracovníky OMPS PP ČR při IMZ 1. února 2019 – poděkování

 
Jménem odboru mezinárodní policejní spolupráce Policejního prezidia České republiky bychom velmi rádi poděkovali za organizaci zdravotnického školení pro pracovníky OMPS PP ČR při IMZ, které se konalo 01. února 2019 v prostorách Hotelu Solenice.
 
Rádi bychom poděkovali jmenovitě pracovníkům – panu Miloši Navrátilovi za příkladnou spolupráci a organizaci akce‚ a rovněž panu Jaroslavu Denemarkovi za jeho přednášku o první pomoci při autonehodách.
 
Jejich profesionální přístup a vysoké osobní nasazení přispěly k tomu, že se jim v rámci omezeného časového prostoru, k terý m ěli k dispozici, podařilo našim pracovníkům předat maximum cenných informací jako o ZZMV, tak především o zdravotní prevenci a první pomoci.
 
Velmi si vážíme spolupráce s Vaší organizací a byli bychom velmi rádi, kdybychom v ní mohli dále pokračovat.
 
S pozdravem
 
plk. Mgr. Bc. Šárka Havránková
vedoucí odboru
---
Více informací a reakcí naši partnerů, pacientů a klientů najdete na webu ZZMV v záložce menu Návštěvní kniha.

Děkujeme.

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky