Investujeme. Nové vybavení Polikliniky Praha

Investujeme. Nové vybavení Polikliniky Praha

V rámci projektu modernizace ordinací a prostor pro zdravotníky a pacienty došlo ke kompletní výměně sedacího nábytku, tj. lavic a židlí pro pacienty.

Jedná se o celkový počet 106 židlí, 22 třímístných lavic a 23 dvoumístných lavic pro pacienty. Vše v barevném provedení a designu tyrkysově zelené.

S kladnou odezvou přišlo hned první den několik pacientů. Pacient Aleš R., čekající u zubní ordinace, si lavice pochvaloval: „Vypadají hezky, dobře se na nich sedí a celá chodba úplně prokoukla.“ Pacientka Alice V. ocenila barvu a pohodlnost lavic: „Mám ráda pastelové barvy a tahle se vážně hodí do zdravotnického prostředí. Barva není studená a židle je pohodlná.“

V projektu budeme dál pokračovat hned příští týden, kdy dojde k modernizaci tří ordinací Polikliniky Praha. V průběhu dalších měsíců v letošním roce se budou upravovat a modernizovat další ordinace, a to nejen v Praze, ale i v dalších oblastních zdravotnických zařízení. Těšit se mohou například v Hodoníně, Brně, Jindřichově Hradci, Liberci, Trutnově, Sokolově, Příbrami i v LD Tosca a další. Pokračovat budeme samozřejmě i na Poliklinice Praha.

Projektem se snažíme o zvýšení standardu zaměstnaneckého i klientského prostředí a péče o pacienta.

Foto: ©ZZMV

Staré nehezké lavice měníme za nové, hezké a praktické. 
Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky