Moderní rehabilitace v Ústí nad Labem

Moderní rehabilitace v Ústí nad Labem

ObZZ Ústí nad Labem má moderně vybavené rehabilitační oddělení. A protože je o jeho služby mezi policisty a hasiči velký zájem, hledáme nového kolegu nebo kolegyni v oboru fyzioterapie. 

Mgr. Veronika Sýkorová, vedoucí nelékařských zdravotnických pracovníků ObZZ Ústí nad Labem, je sama perfektní profesionálkou v oboru fyzioterapie, a tak dokáže posoudit, jak si na tom stojíme v konkurenci jiných pracovišť.

„Fyzioterapie je obor zabývající se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Proto při první terapii provádím vstupní kineziologické vyšetření, na jehož základě pak stanovujeme následné terapie,“ shrnuje Veronika Sýkorová základní postup a pokračuje: „Při terapii využíváme různé fyzioterapeutické techniky a metody, aby bylo docíleno maximálního efektu. K tomu nám pak dopomáhá nová moderní přístrojová technika a zdravotnické vybavení.“

Jaké vybavení u nás používáme nejčastěji?

  • ASAlaser – M6 - přístroj pro vysokovýkonnou laserovou terapii MLS
  • elektroléčba BTL - 4625 Smart
  • magnetoterapie BTL - 4920 PREMIUM
  • Enraf Nonius - Sonopuls 492

Mgr. Veronika Sýkorová ještě dodává: „Uchazečům, novému kolegovi nebo kolegyni chceme také říct, že jsme orientováni na potřeby klientů. Na fyzioterapii nemusí přijít jen s akutními bolestmi pohybového aparátu, ale také s chronickými obtížemi. Za úplně nejideálnější však považujeme prevenci, tedy docházet na preventivní prohlídky a cvičení, a také se dozvědět něco o svém těle. A to je cílem všech skutečných fyzioterapeutů profesionálů.

Zveme všechny zájemce o pozici fyzioterapeuta ZZMV na prohlídku našeho pracoviště a setkání s vedoucími pracovníky ObZZ Ústí nad Labem MUDr. Jaroslavem Rotkem a Mgr. Veronikou Sýkorovou.

Stačí jen napsat na info@zzmv.cz nebo zavolat na 974 421 604.

Těšíme se na Vás.

Foto: ©ZZMV

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky