Co Vás zajímá? Aktuality, kontakty a nabídky práce

Co Vás zajímá? Aktuality, kontakty a nabídky práce

Náš web funguje necelých 38 měsíců a na konci února dosáhl 190 tisícové návštěvnosti a zobrazení 610 527 tisíc našich stránek.

Tak velký zájem nás pochopitelně překvapil, ale hlavně potěšil. A tak jsme se při této příležitosti podívali, o jaký typ informací máte největší zájem. Prohlédli jsme si statistiky a z nich nám vyšla poměrně jasná data. 

Sportovní řečí bychom mohli výsledky zhodnotit takto:

1.    Zlatá medaile:  73,3 % pro Aktuality. Návštěvníci stránek kliknou rovnou na některou z novinek, které najdete přístupné na home straně i v boxu/rubrice Aktuality.

2.    Stříbrnou medaile:  69,6 % pro Kontakty: uživatelé hledají v kontaktech jak v sekci ředitelství, tak i v jednotlivých oblastních zdravotnických zařízení. Z oblastí je nejvyhledávanější ObZZ Praha a ObZZ Hradec Králové.

3.    Bronzová medaile: 50,2% pro Pracovní místa. Rozhodně jde o zajímavý vzrůstající trend. Rubrika je sledovaná opakovaně a také proto ji v postatě denně aktualizujeme.

Zajímavým trendem je rostoucí obliba nových funkcionalit webu. Raketově stoupá sledovanost položky Zástupy ordinací

Celkově nás sleduje více mužů než žen, ale jen těsně: 54,15 % ku 45,85 %. Největší zájem o informace mají čtenáři ve věku 25–34 let, ale postupně narůstá i množina starších uživatelů 45-54 i 65 a více let.

Jsou to skvělá čísla. Je z nich vidět, že se o nás zajímáte, že na webu hledáte informace a také je zde nacházíte. 

Děkujeme, vážíme si Vašeho zájmu o život v ZZMV

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky