Poděkování od ZSMV

Poděkování od ZSMV

Přišlo nám další poděkování za práci, kterou odvádíme ve prospěch zaměstnanců resortu Ministerstva vnitra. Tentokrát je to od kolegů ze Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra. Záchranář Petr Mareš se jim postaral o skvělé školení a jeho práce tak neprošla bez povšimnutí.

Vážená paní ředitelko,

ve dnech 4. - 6. 3. 2019 proběhlo v rekreačním zařízení hotel Solenice každoroční povinné školení zaměstnanců Odboru ostrahy a úklidu ZSMV, kterého se dne 5. 3. 2019 zúčastnil i zaměstnanec ZZMV a to konkrétně pan Petr Mareš, který zde v rámci přednáškového bloku přednesl všem zúčastněným zajímavou přednášku na téma poskytnutí první pomoci se zaměřením zejména na úrazy, se kterými se lze setkat během výkonu práce našich zaměstnanců, která byla pro všechny velkým přínosem.

Vzhledem k tomu, že se účast pana Mareše s jeho přednáškovým programem setkala s velmi příznivým ohlasem ze strany všech zúčastněných, chtěli bychom mu tímto ještě jednou Vaší cestou poděkovat.

S pozdravem

Mgr. Roman Švejda, DiS., ředitel Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Děkujeme, velmi si Vaší zpětné vazby a poděkování vážíme.
Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky