Figurantem nebo figurantkou?

Figurantem nebo figurantkou?

Záchranný tým Českého Červeného kříže Ostrava pořádá skvělou akci s názvem Ostrava žije první pomocí. Koná se v neděli 12. května v ostravském Trojhalí Karolina.

Akce navazuje na tradiční podnik Hrad žije první pomocí. Jenže účast diváků a odborné veřejnosti rok od roku roste a tak se hledalo nové, stejně tak atraktivní místo. A našlo se právě v Trojhalí Karolína. Koncept celé akce ale zůstává nezměněn. I nadále budete mít možnost se zdokonalit a vzdělat v oblasti první pomoci na zážitkových trasách pro veřejnost.  Organizátoři a všichni účastníci nabídnou velice pestrý doprovodný program, dětskou trasu první pomoci.

A pozor - budete mít tradičně možnost sledovat i napínavou soutěž nezdravotnických složek IZS. V rámci uctění památky naší nedávno zesnulé paní velitelky Marcely Peterové se Záchranný tým OS ČČK Ostrava rozhodl dát soutěži nezdravotnických složek název Memoriál Marcely Peterové.

Kromě samotné podívané však kolegové ze Záchranného týmu ČČK nabízí i jeden vskutku nevšední zážitek. Můžete se stát figurantkou nebo figurantem a stát se tak víc než aktivním účastníkem této skvělé akce.

Jak přesně zní výzva organizátorů?

Jste něžná dívka či žena a sníte o záchraně svalnatým hasičem? Jste silný muž a naštvala Vás třeba pokuta za parkování a chtěli byste si vyzkoušet, co s vámi provede strážník, když ho napadnete? Snili jste někdy o tom, že jste účastník v armádní misi a po zranění vás musí zachránit kámoši z aktivních záloh? Vyberte si.

Na pozici figurantů pro akci Ostrava žije první pomocí, hledáme lidi všech věkových kategorií, kteří se nebojí předvést, pořádně zařvat bolestí i když je nic nebolí nebo třeba pustit nějakou tu slzu.

Jestliže v sobě máte skryté anebo již dlouho objevené herecké vlohy, neváhejte nás kontaktovat na:

  • k.krajdlova@ostravazijeprvnipomoci.cz
  • nebo tel. +420 731 478 675

Těšíme se, že se tam s Vámi uvidíme, protože i ZZMV se bude aktivně účastnit.

Najdete nás v té nejlepší společnosti STK pro chlapy. Naši partneři v péči o zdraví policistů a hasičů tam budou s námi.

 
Naviděnou na Ostrava žuje první pomocí

 
Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky