Změna v Karviné | srpen 2019

Změna v Karviné | srpen 2019

Prosíme o pozornost všechny naše pacienty a klienty, kteří chodí do ordinace v Karviné. Zde najdete detailní přehled a rozpis zástupů v ordinaci na měsíc srpen 2019.

V ordinaci budou střídavě působit dva kmenoví lékaři ObZZ Ostrava, MUDr. Petr Kuběna a MUDr. Antonín Staněk. Doplňovat je bude další lékařka MUDr. doktorka Xenie Zatloukalová.

Naši lékaři budou ordinovat v určené dny přímo v karvinské ordinaci na adrese tak jak ji znáte, tedy Stavbařů 2198, 734 01 Karviná a v tyto dny platí i stávající ordinační hodiny, viz odkaz na kartu ordinace. Sestřičky Elen Kawuloková a Markéta Siudová zůstávají, takže se na ně můžete kdykoliv obrátit s dotazy, objednat se apod. Přímý telefon na sestřičky je 974 720 245.

V době, kdy nebudou na místě lékaři ObZZ Ostrava, zastupují hned dvě ordinace praktických lékařek, MUDr. Jana Poledňáková, Tyršova 2346, 734 01 Karviná – Mizerov a MUDr. Alena Skálová, Žižkova 2379/54a, 734 01 Karviná – Mizerov, se kterými máme dohodnutou externí spolupráci.

V tabulce najdete přehledné rozložení dnů a ordinujících, resp. zastupujících lékařů. Zde je verze pro tisk.

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky