ZZMV na ŠUMAMAN 2019

ZZMV na ŠUMAMAN 2019

​Přední Výtoň | ZZMV nebude ani letos chybět u XXI. ročníku sportovního závodu zásahových jednotek o pohár ředitele Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje, který se koná v ve dnech 10. - 12. května 2019 v Přední Výtoni.

Kolegové z Oblastního zdravotnického zařízení České Budějovice poskytnou celé akci kompletní zdravotnické zabezpečení v podobě velmi zkušené posádky lékaře, sestry a řidiče sanitního vozu.

A to není vše. Představíme se Vám i v našem prezentačním stanu ZZMV. Připraveny máme ukázky ze zdravovědy pro malé i velké návštěvníky, můžete si vyzkoušet práci s AED, resuscitaci a další. Dozvíte se také důležité informace o nás a našem zapojení do preventivního programu STK pro chlapy. Ve spolupráci s olympionikem Petrem Koukalem pomáháme policistům a hasičům v oblasti informací v prevenci nádorových onemocnění. Stačí tak málo. 

Pomáháme rádi. Těšíme se na Vás.


Oficiální plakát a také bulletin ŠUMAMAN 2019 

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky