Policejní pochod je za námi. Úspěšně

Policejní pochod je za námi. Úspěšně

Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra podpořilo Policejní pochod Brdy už potřetí v řadě. Pokaždé se dva týmy zdravotnických záchranářů, i se sanitními vozy, starají o zdravotnické zajištění všech chodců i pořadatelů.

S organizátory máme nastavenu vysoce profesionální spolupráci a díky dlouhodobé společné přípravě tak můžeme vždy poskytnou ten nejlepší zdravotnický servis. Kromě nás po celou dobu pomáhali kolegové a kolegyně z Obvodního oddělení Policie Příbram – venkov a další partneři.

Letos jsme museli několikrát vyjet i do terénu, ale naštěstí se nejednalo o zvlášť závažná zranění nebo stavy. Přesto jsme se dvakrát postarali o transport do příbramské nemocnice.
 

„Děkujeme Zdravotnickému zařízení Ministerstva vnitra, které pro všechny účastníky a organizátory zajistilo perfektní zdravotnický servis. Děkujeme, protože výrazně pomáhali při různých nepředvídaných situacích, které na trase vznikly."

Jan Franc , Policejní klub Příbram, z. s.


Věříme, že PPB podpoříme i v příštím roce. Pomáháme tak totiž nejen pořadatelům z Policejního klubu Příbram, z. s., ale současně i díky jejich nápadu Nadaci policistů a hasičů, která pečuje o policejní veterány a třeba i pozůstalé rodiny, děti apod. Značná část výtěžku z pochodu totiž putuje na konto právě nadaci. Díky skvělým a nadšeným lidem se na další ročník těšíme už teď.  

Pomáháme rádi. Má to smysl.

 

Foto: ©ZZMV

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 V. odborná konference ZZMV