Úspěšná prezentace ZZMV v Brně

Úspěšná prezentace ZZMV v Brně

Brno - Nádherné počasí si v sobotu užili i návštěvníci závodů. Jezdci jim připravili nevšední zážitky a všechny přítomné nadchli také policisté z oddělení služební kynologie s několika variantami zajištění nebezpečného pachatele. Zahanbit se v rámci doprovodného programu nedali ani policisté ze speciální pořádkové jednotky.

Chybět jsme pochopitelně nemohli ani my

Jeden zdravotnický tým i se sanitkou, vedený lékařem MUDr. Leopoldem Martinkem, se postaral o kompletní zdravotnické zajištění závodníků i diváků.

Druhý tým zdravotníků se pak věnoval ukázkám první pomoci, preventivním programům ZZMV a základům zdravovědy. Jsme rádi, že se k nám přišlo podívat tolik zvídavých diváků a návštěvníků. V jednu chvíli jsme tak společně mohli provádět nácvik KPR nepřerušovaně víc jak hodinu.

Jak dopadly závody?

Skokovému derby vévodili jihomoravští závodníci v pořadí Vladimíra Blažková (Wanillas Dream) a Michal Slezák (Malcolm), třetí byla naše pražská kolegyně Denisa Becisová (Grastan). 

Policejní parkur projela bravurně britská kolegyně Tracey Brown (Agaton), druhý byl ostravský strážník Miroslav Holý (Aurelian), třetí byl Polák Karol Moleda (Toszek). 

V součtu obou disciplín byli nejlepší jihomoravský závodník pprap. Michal Slezák, výborným výkonem v druhé disciplíně se vyšvihla na celkově stříbrnou pozici Tracey Brown. Na stupně vítězů je doprovodil Miroslav Holý z Městské policie Ostrava.  Z rukou ředitele šampionátu Leoše Tržila a prezidenta SKP Kometa Brno Zdeňka Franka převzaly ocenění i druhá a třetí v policejním republikovém šampionátu Hana Kopecká (Catani) a Denisa Becisová. Vítězům gratulujeme a věříme, že si všichni odnesli z letošního ročníku jen pozitivní dojmy. 

Také za ZZMV se ke gratulacím a blahopřáním rádi připojujeme a těšíme se na další ročník, který se bude konat 30. 5. 2020.

Zdroj: KŘ PČR Jihomoravského kraje
Foto: ©ZZMV

 

 

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky