Poděkování MUDr. Jindřišce Jelínkové

Poděkování MUDr. Jindřišce Jelínkové

Poliklinika Praha | Pokaždé, když pochválíte naši práci, když dostaneme poděkování za péči, kterou vám, našim pacientům a klientům věnujeme, jsme nesmírně rádi. Jedna z nejnovějších pochval přišla na ordinaci paní MUDr. Jindřišky Jelínkové, vedoucí lékařky Polikliniky Praha.

Děkujeme! Velmi si Vašeho poděkování vážíme.


Vážený pane řediteli,

rád bych touto cestou veřejně poděkoval paní MUDr. Jindřišce Jelínkové ze Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra, Poliklinika Praha, za její přístup ke mně jako k pacientovi, její pečlivost a velmi profesionální a lidský přístup.

Jsem rád, že po zjištění mých zdravotních problémů v lednu 2019 mne paní doktorka přijala do své ordinace, odborně mi vše vysvětlila a tím tak snížila moji obrovskou obavu z dalšího průběhu léčby. Ve velké spoustě jejích postupů a vyšetření jsem zjistil, že je vždy o krok napřed i před specializovanými pracovišti. Zejména díky jejím postupům a spolupráci s odbornými pracovišti, se můj zdravotní problém snad podaří vyřešit a omezit užívání léčiv s mnoha vedlejšími účinky.

V neposlední řadě mohu nyní porovnat vybavení její ordinace s některými specializovanými pracovišti, a mohu uvést, že ordinace vašeho zařízení je na tom daleko lépe. To vše, spolu s lidským přístupem paní doktorky, je pro mne známkou toho, že jsem v dobrých rukou a jsem za to vděčný jí i celému vašemu zdravotnickému zařízení.

Tímto ještě jednou díky.

Miroslav Hána

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky