Jedete na Bahna 2019? Stavte se i u nás

Jedete na Bahna 2019? Stavte se i u nás

Pozvánka | Tato tradiční akce se letos uskuteční v sobotu 22. června od 9.00 do 17.00 hodin v prostoru Zadní Bahna u Strašic na Rokycansku v bývalém Vojenském újezdu Brdy.

Armáda České republiky zde představí široké spektrum činností vojenských profesionálů. Kromě armády se budou prezentovat i některé složky PČR a HZS.

Přijali jsme nabídku partnerů z řad Policie České republiky ke společné účasti na akci BAHNA 2019 - každoroční prezentaci Armády České republiky a klubů vojenské historie. V loňském roce jsme se Bahen zúčastnili vůbec poprvé i my. Letos tedy také nebudeme chybět.

Naše stanoviště bude sloužit jako jedno z tzv. „MEDICAL POINT“, tedy místa, kde budou moci policisté, hasiči, případně i návštěvníci vyhledat zdravotnické ošetření. Naši zdravotníci na místě zhodnotí stav pacienta a zajistí jeho případný přesun a předání záchranné službě. Zajistíme tak v našem segmentu okamžité poskytnutí odborné zdravotnické pomoci zraněným.

Účast na této přehlídce je pro nás také příležitost prezentovat ZZMV a naši práci nejen u veřejnosti, ale také i mezi jinými odbornými zdravotnickými institucemi, záchrannými službami a dalšími profesionály.

Akci BAHNA pořádá každoročně Velitel společných sil a Nadace pozemního vojska AČR v lokalitě BAHNA u Strašic, Muzeum na demarkační linii v Rokycanech provozuje Nadace pozemního vojska AČR. Na akci se významně podílí také Policie České republiky a Hasičský záchranný sbor České republiky.

Vstup zdarma!

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky