Generál Švejdar zaštítil soutěž o nejlepšího zdravotníka ZZMV

Generál Švejdar zaštítil soutěž o nejlepšího zdravotníka ZZMV

​Praha | Osmý ročník naší vlastní resortní soutěže Nejlepší nelékařský zdravotnický pracovník ZZMV 2019 má další záštitu. Té se ujal brig. gen. Mgr. Jan Švejdar, policejní prezident. 


Děkujeme, Vaší podpory si velmi vážíme a je nám ctí.


Soutěž o Nejlepšího nelékařského zdravotnického pracovníka ZZMV organizujeme a připravujeme jako poděkování všem nelékařským zdravotnickým pracovníkům za jejich mimořádnou práci. Velmi si totiž jejich úsilí vážíme. Stejně jako Vy, kteří se rozhodnete nominovat. Děkujeme Vám za to.

Koho můžete navrhnout na ocenění? Všechny zdravotníky nelékaře, kteří pracují v ZZMV. Jsou to profese: všeobecná zdravotní sestra, záchranář, fyzioterapeut, masér, sanitář, řidič zdravotnické dopravní služby, radiologický asistent, zubní technik, asistent zubního technika.

Nominovat můžete až tři naše kolegyně nebo kolegy.

Nominace sbíráme pomocí elektronického formuláře. Jeho vyplnění zabere opravdu jen chvilku času, ale přitom udělá velkou radost.

Zde je nominační formulář

Nominace přijímáme do 1. října 2019. Děkujeme. 

Foto z minulých ročníků.

#zzmv #nejzdravotnikzzmv #zzmvdekuje

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky