Změna ve Frýdku - Místku | říjen 2019

Změna ve Frýdku - Místku | říjen 2019

Prosíme o pozornost všechny naše pacienty a klienty, kteří chodí do ordinace ve Frýdku - Místku. Od 1. září 2019 máme změnu ordinujících lékařů. Níže najdete rozpis ordinačních hodin na celý měsíc říjen 2019.

V ordinaci budou střídavě působit dva kmenoví lékaři ObZZ Ostrava, MUDr. Petr Kuběna a MUDr. Miroslav Sobotka a dvě externí lékařky.

Naši lékaři budou ordinovat v určené dny přímo ve frýdecké ordinaci na adrese tak jak ji znáte, tedy Beskydská 2061, 738 01 Frýdek - Místek​ a v tyto dny platí i stávající ordinační hodiny, viz odkaz na kartu ordinace. Sestřička Bc. Martina Dostálová, DiS. zůstává, takže se na ni můžete kdykoliv obrátit s dotazy, objednat se apod. Přímý telefon na sestřičku je 974 720 243​.

V době, kdy nebudou na místě lékaři ObZZ Ostrava, zastupují hned dvě ordinace praktických lékařek, MUDr. Miriam Trčková, Štursova 13, 738 01 Frýdek - Místek a MUDr. Ivana Procházková, Štursova 13, 738 01 Frýdek - Místek, se kterými máme dohodnutou externí spolupráci.

V tabulce najdete přehledné rozložení dnů a ordinujících, resp. zastupujících lékařů.
Děkujeme za laskavé pochopení

 
Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky