Úspěch ZZMV na Dnech NATO 2019

Úspěch ZZMV na Dnech NATO 2019

Základem efektivní a skvělé prezentace práce Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra, je skvělý tým. A ZZMV jej má.

​Dokázali jsme to například i na Dnech NATO 2019/NATO Days 2019. Děkujeme všem, kteří jste za námi v rekordním počtu přišli. Byly vás stovky, tisíce. Celková návštěvnost za celý víkend byla vyšší než 220 tisíc! Spolu s námi už potřetí byl Nadační fond Petra Koukala s projektem STK pro chlapy. Obě kolegyně z nadace odvedly vynikající práci s edukací samovyšetření a včasnému odhalení nebezpeční karcinomu. A podruhé s námi byla i laboratoř SPADIA, která přímo na místě prováděla orientační testy metabolismu tuků, o které byl enormní zájem. 

Milé kolegyně a kolegové,

ještě jednou bych vám všem chtěl poděkovat za reprezentaci našeho Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra a odvedenou práci v rámci Dnů NATO 2019 v Ostravě. Jak jsem měl možnost na místě sám zaznamenat, všichni ocenili vaši vstřícnost, profesionalitu a všestrannou ochotu. Vaši práci ocenili i přítomní funkcionáři složek ministerstva vnitra, včetně pana ministra.

Věřím, že budete mít možnost zúčastnit se i dalších podobných akcí, které reprezentují nejen naše zdravotnické zařízení, ale celý resort ministerstva vnitra. Jde o práci, která je potřebná, které si musíme vážit a která má moji plnou podporu. V nejbližší době budete snad všichni mít další příležitost.

Ing. Miroslav Červenka, ředitel ZZMV

Bylo nám ctí reprezentovat nejen nás, ale i celý resort Ministerstva vnitra. Stejně tak nám bylo ctí být součástí expozice Policejního prezídia ČR, Krajského ředitelství PČR Moravskoslezského kraje, Hasičského záchranného sboru, speciálních krajských i celostátních útvarů a dalších složek resortu MVČR.

Děkujeme za uznání všem pořadatelům a za Děkovný list generálmajorovi Ing. Petru Hromkovi. Velmi si jej považujeme a jsme potěšeni.

Děkujeme všem partnerům

Foto ZZMV
Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky