Opět rekordní počet nominací

Opět rekordní počet nominací

Díky Vám všem, kteří jste se zapojili do naší celostátní resortní soutěže „Nejlepší nelékařský zdravotnický pracovník ZZMV 2019“. Poslali jste nám neuvěřitelných 87 nominací. I díky Vám nabývá soutěž na své prestiži a důležitosti.

Svou hodnotitelskou činnost tak může zahájit speciální komise, do které jsme přizvali i naše stálé a vážené partnery: Zdravotní pojišťovnu Ministerstva vnitra – 211 a Nadační fond Petra Koukala – STK pro chlapy. Komise zasedne v nejbližších dnech a ze všech nominací vybere deset finalistek či finalistů a z nich jednu nebo jednoho vítěze. Jméno však zůstane tajné až do slavnostního vyhlášení výsledků.

Sešly se nám zajímavé nominace ze všech koutů a oblastí naší země. Všem už nyní blahopřejeme. Svědčí to o kvalitě našich kolegyň a kolegů, stejně jako o Vašem zájmu o nás.

Slavnostní odpoledne, při kterém vyhlásíme výsledky, se uskuteční 21. listopadu 2019 v Praze.

Jsme poctěni, že záštitu nad soutěží a slavnostním vyhlášením převzal Jan Hamáček, ministr vnitraMgr. Jiří Kaucký, státní tajemník na Ministerstvu vnitragen. Jan Švejdar, policejní prezident a gen. Drahoslav Ryba, generální ředitel HZS ČR.

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky