Rok 2019 jsme věnovali i proměně interiérů a vybavení ordinací

Rok 2019 jsme věnovali i proměně interiérů a vybavení ordinací

Na projektu modernizace nábytku a interiérů ordinací, jsme usilovně pracovali po celý rok 2019. Ve většině oblastních zařízeních ZZMV realizujeme jednotlivé projekty a měníme původní zastaralé vybavení za moderní, funkční a také pohodlný nábytek jak pro lékaře, sestřičky, tak i pro naše pacienty a klienty.

Proměnou pracovišť ZZMV prošel například Lázeňský dům Tosca v Karlových Varech a ordinace v Sokolově (ObZZ Plzeň).

V tomto týdnu se dokončuje i instalace nábytku a příslušenství v Lázeňském domu Hubert v Luhačovicích – Pozlovicích. Po ordinaci v Hodoníně, Znojmě, Uherském Hradišti, je to další část projektu nových vzorových ordinací, které realizujeme v ObZZ Brno. Jednou z dalších ordinací byla i ta ve Střední policejní škole MV ČR v Brně (ObZZ Brno).

Ambulance v Jindřichově Hradci byla první z ordinací jihočeských kolegů (ObZZ České Budějovice).

Už dříve jsme vybavili pacientské prostory v čekárnách Polikliniky Praha a k tomu hned tří lékařských ambulancí.

Do užívání jsme předali také několik ordinací v hlavním městě, například pracoviště na Bartolomějské ulici, ordinace praktického lékaře a stomatologii v Kongresové, Lodžské, Nádražní, nebo v Bubenči (ObZZ Praha).

V Hradci Králové je dokončen projekt první ordinace, další nás tam čekají příští rok. Do konce roku však ještě zvládneme finální dodávku a instalaci v ordinaci v Trutnově (ObZZ Hradec Králové).

Všem kolegyním a kolegům, kteří se na kompletním projektu nebo na dílčích projektech podílejí, patří velké poděkování.


Foto: ZZMV 

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 V. odborná konference ZZMV