Aplikace Záchranka. Sok szerencsét!

Aplikace Záchranka. Sok szerencsét!

Po roce plánů, příprav a práce vám můžeme s radostí oznámit, že Aplikace Záchranka od dnešního dne funguje i v Maďarsku.

Poté, co přejedete hranice, se nouzové tlačítko automaticky promění tak, jak vidíte na ilustračním obrázku. Pokud se vám něco stane a budete chtít přivolat záchrannou službu, stačí zmáčknout červené tlačítko - objeví se vám tabulka devíti nejčastějších zdravotních problémů či poranění. Vy jednu vyberete a tato informace se spolu s vaší polohou a dalšími údaji, které máte vyplněné ve svém profilu, odešle přímo na dispečink maďarské záchranné služby. Ještě před telefonickým spojením, které bude následovat, tak budou záchranáři vědět KDE jste, KDO jste a CO se vám stalo.

Tak Maďarsko, vítej do #zachrankaapp rodiny! Přivítat tě v ní můžeme jedině díky Nadace Vodafone Česká republika a Vodafone Magyarország Alapítvány, bez kterých bychom se do země u nás tak oblíbeného segedínského guláše pravděpodobně vůbec nedostali. 

Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra je oficiálním ambasadorem aplikace.

A doporučení od autorů aplikace? Aktualizujte aplikaci hned, jak vám to telefon/Google Play/App Store nabídnou. Děkujeme. 

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 V. odborná konference ZZMV