ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ministr vnitra ocenil zdravotníky ZZMV

Ministr vnitra ocenil zdravotníky ZZMV

Vrcholní představitelé resortu Ministerstva vnitra ČR v čele s ministrem v úterý odpoledne poděkovali pracovníkům Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra.

Všichni lékaři a lékařky, sestřičky, zdravotničtí záchranáři a členové krizového štábu, kteří společně bojovali s pandemií COVID-19 v první linii, převzali přímo z rukou ministra ocenění za svou záslužnou práci, kdy na svých místech byli policistům a hasičům k dispozici po celou dobu nouzového stavu. Pro pacienty měli vždy připravenu odbornou pomoc, radu, ale i útěšné slovo. Jejich nasazení v první linii bylo opravdu maximální. Nepřetržitě pracovali na 14 odběrových místech pro testování, pečovali ve výlučných pracovištích v izolačním a karanténním středisku, převáželi pacienty nemocné, i ty s podezřením na nemoc, mnohdy v náročných a obtížných podmínkách.

Výjimečného slavnostního aktu využila k ocenění i naše instituce. Předali jsme 16 pamětních medailí ZZMV významným osobnostem, které poskytly klíčovou pomoc zdravotníkům a štábu ZZMV při řešení krize způsobené koronavirem. Mezi oceněnými byl například ministr vnitra a I. místopředseda Vlády ČR Jan Hamáček, ale také policejní prezident gen. Jan Švejdar, generální ředitel HZS ČR gen. Drahoslav Ryba, ředitel SUZ Pavel Bacík a další.

Děkujeme.

 

Foto: MVČR a ROXY/SUZ

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV VI. odborná konference ZZMV