ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Časopis Florence - partner ZZMV

Časopis Florence - partner ZZMV

Náš několikaletý mediální partner, odborný časopis FLORENCE pro všeobecné sestry a ostatní nelékařské zdravotnické pracovníky, vyšel poprvé v říjnu 2005. 

Od roku 2016 je pak tradičním a stálým společníkem ZZMV při vyhodnocení resortní soutěže Nejlepší nelékařský zdravotnický pracovník ZZMV, nebo při pořádání odborných konferencí ZZMV. Děkujeme.

Těžiště časopisu je v odborných článcích ze všech nelékařských zdravotnických profesí, z oblasti vzdělávání, výzkumu i praxe. FLORENCE publikuje aktuální informace a odborné články z ošetřovatelské teorie i praxe (zpravodajství z kongresů, kazuistiky, ošetřovatelské technologie apod.), zabývá se ošetřovatelskou legislativou, psychologií, komunikací, prezentuje výzkumné práce, věnuje se historii ošetřovatelství, informuje o moderním managementu a představuje zajímavé osobnosti z těchto oblastí. 

Obsahuje recenzované články a svůj prostor v něm naleznou i studenti nelékařských zdravotnických oborů.

Podpořte jediný odborný časopis pro nelékařské zdravotníky, který v ČR pro zdravotníky o zdravotnících vychází, objednejte si předplatné a můžete se šestkrát ročně těšit na aktuality, odborné články a zajímavosti ze zdravotnictví.

Dostanou se tak k vám i zajímavé odborné informace o ZZMV.

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19