ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Web ZZMV má více než milion zhlédnutí

Web ZZMV má více než milion zhlédnutí

Překonali jsme neuvěřitelný počet více jak milionu zobrazených stránek webu ZZMV.  Přesné číslo je 1 017 360! 

Na začátku září 2016 jsme spustili novou webovou stránku našeho zdravotnického zařízení. A od té doby pečlivě sledujeme, jak sledujete vy nás.

Máme velkou radost a děkujeme. 


„Dáváme si záležet, abyste na našem webu našli všechny nové a důležité informace. Není asi překvapením, že nejvíce návštěvníků měly stránky v jarních měsících tohoto roku, kdy jsme zřídili novou rubriku Coronavirus a zveřejňovali jsme všechny potřebné a ověřené informace.“

Ing. Miroslav Červenka, ředitel ZZMV

A ještě několik zajímavých čísel.

Průměrná doba prohlížení našich stránek je 3:26 minut. V porovnání návštěvnosti dle pohlaví vedou těsně muži – 54,14 procent oproti 45,86 procentu žen. Nejčastěji u nás hledají informace muži i ženy ve věku 25–34 let a 35–44 let, v poměru 33,50 procent, resp. 27,50 procent. Ale pozor, nejsme jen pro "juniory". Náš web je oblíbený i u návštěvníků ve věku 55+, a to v poměru 11 procent, a to vůbec není málo.

Náš web je také plně responzivní. Co to znamená?

Především to, že se skvěle přizpůsobí jakémukoliv monitoru, ale také tabletu nebo chytrému telefonu. Můžete nás tak velmi snadno sledovat odkudkoliv. Z domova, z vlaku, autobusu, tramvaje, metra nebo klidně z vycházky do lesa nebo nedělního výletu či dovolené. A toho velmi často využíváte i vy, protože 37,13 procent z vás se na nás dívá právě přes mobilní telefony a tablety.

Děkujeme vám všem, kteří se o nás zajímáte. Děkujeme, že nás sledujete a čtete si naše zprávy a užitečné informace z našich ordinací. Těšíme se, že budete minimálně tak skvělí sledovatelé a čtenáři i v dalších měsících, doufáme, že vás nadále budeme tolik bavit.

Děkujeme také za to, že si s námi i píšete přes rubriku Návštěvní kniha nebo Napište nám.

Vážíme si toho

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19