ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Naše konference má 6, tedy nejvíc kreditů od ČLK

Naše konference má 6, tedy nejvíc kreditů od ČLK

IV. odborná konference ZZMV: Koronavirus – práce zdravotníků v nouzovém stavu, se bude konat 20. 10. 2020 v aule Policejní akademie ČR v Praze.

Účast všech lékařů, sestřiček, zdravotníků a všech dalších pracovníků resortu ministerstva vnitra je bezplatná, za to hned s maximem 6 akreditovaných bodů od České lékařské komory.

Konference splňuje parametry dané legislativou v oblasti celoživotního vzdělávání, zejména zákonem č. 95/2004 Sb.  a zákonem č. 96/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a současně Stavovským předpisem č. 16 České lékařské komory, v platném znění. Počet přednášek v odborném programu je stanoven na 17, což je celkem 9,5 vyučovacích hodin (á 45 minut/vyučovací hodina). V souladu se Stavovským předpisem č. 16, příloha č. 1, § 5, činí počet kreditů 6.

Konference je současně otevřená i pro lékaře a zdravotníky z jiných institucí, nemocnic, poliklinik a zdravotnických zařízení mimo resort vnitra. Tito účastníci hradí účastnický poplatek pouhých 600 Kč.

O důvod víc se na naši konferenci přihlásit.

 

Zde najdete oba potřebné e-formuláře k přihlášení. Vyberte si jeden z nich podle toho, kde pracujete:

  • formulář pro lékaře a zdravotníky ZZMV a další pracovníky resortu MVČR - ZDE
  • formulář pro všechny ostatní zájemce mimo resort MVČR - ZDE

V případě potřeby dalších informací kontaktujte Miloše Navrátila, PR, pracovníka s veřejností ZZMV a koordinátora konference, na info@zzmv.cz nebo 730 546 895.

Děkujeme a těšíme se na Vaši účast 
Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19