ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ŠUMAMAN 2020 zná vítěze

ŠUMAMAN 2020 zná vítěze

Přední Výtoň | Sportovní závod zásahových jednotek ŠUMAMAN 2020 se konal v sobotu pod záštitou brig. gen. Mgr. Jana Švejdara, policejního prezidenta.

Kromě neskutečných výkonů všech závodníků mohli návštěvníci a diváci vidět i tým ZZMV, který na místě i na trati poskytovat zdravotnické zabezpečení a prezentovat ZZMV. Kromě jiného jsme se věnovali i edukaci. Učili jsme zájemce postupům správné a účinné laické resuscitace, používání AED, ale také to, jak správně používat ochranné prostředky, jak desinfikovat ruce a další. 

Den plný závodění a sportu se uskutečnil v 12. září 2020 v Přední Výtoni a okolí.  V lipenské přírodě po celý den soutěžila pětičlenná družstva policejních specialistů ze zásahových jednotek z celé republiky. Policejní týmy doplnili hasiči i vojáci. Kdokoli mohl sledovat policejní závodníky na trati či při plnění záludných stanovišť.

Připraven byl také sportovní den pro širokou veřejnost. 

Extrémně náročnou trať zdolala do konce všechna družstva, za což mají neječn od nás nekonečný obdiv a uznání. Nejrychleji a nejépe vše zvládl tým zásahové jednotky z Brna. Gratulujeme.

Foto ZZMV


 

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19