ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Přetížené ordinace i telefonní linky

Přetížené ordinace i telefonní linky

Milí pacienti, chtěli bychom vás informovat, že všechny ordinace ZZMV i v těchto krizových stavech pracují na 150 %. Chtěli bychom vás také požádat, abyste měli trpělivost při telefonování lékařům a sestřičkám a volali opravdu jen v případě objednání na vyšetření, prohlídku nebo při dalších závažných stavech, případně ohledně dotazů, na které nenajdete odpověď na našich webových stránkách.

Naše webové stránky www.zzmv.cz jsou plně aktualizovány a průběžně doplňovány o všechny potřebné aktuální informace. Prosíme, zkuste si nejdříve projít naše stránky, než nám budete volat, věříme, že na drtivou většinu vašich otázek zde najdete i odpověď.

Pokud se k nám i přesto nemůžete dovolat, prosíme o trpělivost. Ve stejnou dobu vyřizujeme dotazy před vámi volajícího pacienta. Můžete nám také poslat e-mail a my vám rádi odpovíme nebo vám zavoláme zpět, pokud na vás zanecháte kontakt. Pro obecné otázky můžete použít i e-mail: info@zzmv.cz.

Milí pacienti, věříme, že se nám všem společně úspěšně podaří překlenout tuto dobu plnou změn, napětí a obav. Prosíme také naléhavě, dodržujte u sebe důsledně pravidlo 3R: Ruce – Roušky – Rozestupy, a to stejné vyžadujte i do svého okolí.

​Jsme v tom všichni společně. Děkujeme.

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV VI. odborná konference ZZMV