ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

České Budějovice - informace o změně lékařů

České Budějovice - informace o změně lékařů

Vážení pacienti a klienti, oznamujeme, že ke dni 31. 7. 2021 ukončil svůj pracovní poměr lékař a vedoucí ObZZ České Budějovice MUDr. Lubomír Bartoška. MUDr. Bartoškovi děkujeme za dlouholetou spolupráci a do dalších let přejeme hodně štěstí a zdraví.

Novou vedoucí odboru Oblastní zdravotnické zařízení České Budějovice je od 1. 8. 2021 jmenována MUDr. Jitka Jakešová, dosavadní vedoucí lékařka.

Lékařská i pracovně lékařská péče bude i nadále plně zajištěna lékaři MUDr. Radovanem Smetanou a MUDr. Jitkou Jakešovou.

Pokud mají pacienti, kteří byli doposud registrováni u MUDr. Bartošky, zájem přeregistrovat se do jiné ordinace než k výše uvedeným dvěma lékařům, ať nám tuto informaci neprodleně sdělí telefonicky na číslo 974 222 468 nebo na e-mail lucie.veisheiplova@zzmv.cz.

Pokud registrovaní pacienti nechtějí být přeregistrováni k jiným lékařům, nemusejí se nikam hlásit, přeregistrace bude v rámci ObZZ České Budějovice provedena automaticky s předpokládaným souhlasem pacientů, a to v termínu do 31. 8. 2021.

Kontaktní údaje na novou vedoucí:

MUDr. Jitka Jakešová
vedoucí odboru
ObZZ MV České Budějovice

Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra
Oblastní zdravotnické zařízení České Budějovice
Nová 32, 370 01 České Budějovice
telefon:  974 222 468 
e-mail: jitka.jakesova@zzmv.cz  

Hezké léto a pevné zdraví

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV VI. odborná konference ZZMV