ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Web ZZMV v roce 2021? Opět rekordní

Web ZZMV v roce 2021? Opět rekordní

Neuvěřitelný počet už téměř dva miliony prohlédnutých stránek webu ZZMV.  Na začátku září 2016 jsme spustili novou webovou stránku našeho zdravotnického zařízení. A od té doby pečlivě sledujeme, jak sledujete vy nás.

Ke konci roku 2021 nám analytika hlásí 275 722 nových uživatelů, což je oproti předchozímu roku nárůst o 3,44 %. To ale není vše. Celkový počet návštěv webu v roce 2021 je přesně 341 684 a počet prohlédnutých stránek webu se vyšplhal na číslo 591 326!

Celková přesná hodnota zobrazených stránek je 1 970 880. Do dalšího vrcholu dvou milionů návštěv už tedy moc nezbývá.

Máme velkou radost a děkujeme. Dáváme si záležet, abyste na našem webu našli všechny nové a důležité informace.

A ještě několik zajímavých čísel. Průměrná doba prohlížení našich stránek byla 3:26 minut. V porovnání návštěvnosti dle pohlaví vedou ženy – 64 % oproti 36 % mužů. Nejčastěji u nás hledají informace muži i ženy ve věku 25–34 let a 35–44 let, v poměru 26 %, resp. 21 %. Ale pozor, nejsme jen pro "juniory". Náš web je oblíbený i u návštěvníků ve věku 65+, a to v poměru 14 %, a to vůbec není málo.

Nejčtenější rubrikou se stalo zpravodajství o nemoci covid-19, a to nejen ve smyslu epidemických opatření a vakcinace, ale také návody a postupy, jak se chovat v karanténě nebo izolaci, jak se věnovat prevenci chorob (nejen koronaviru) nebo udržování duševního zdraví.

Náš web je také plně responzivní. Co to znamená? Především to, že se skvěle přizpůsobí jakémukoliv monitoru, ale také tabletu nebo chytrému telefonu. Můžete nás tak velmi snadno sledovat odkudkoliv. Z domova, z vlaku, autobusu, tramvaje, metra nebo klidně z vycházky do lesa nebo nedělního výletu či dovolené. A toho nejčastěji využíváte i vy, protože 55 % z vás se na nás dívá právě přes mobilní telefony a tablety.

Děkujeme vám všem, kteří jste se o nás v minulém roce zajímali. Děkujeme, že nás sledujete a čtete si naše zprávy.

Těšíme se, že budete minimálně tak skvělí sledovatelé a čtenáři i v roce 2022.

Děkujeme také za to, že si s námi i píšete přes rubriku Návštěvní kniha nebo Napište nám.
 

Vážíme si každé čtenářky a čtenáře našeho webu.
 

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV VI. odborná konference ZZMV