ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Do Očkovacího střediska ZZMV | POLAC do pátku 28. 1. 2022

Do Očkovacího střediska ZZMV | POLAC do pátku 28. 1. 2022

Na základě stále se vyvíjecí nepříznivé epidemiologické situace, z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu onemocnění Covid-19 na území České republiky, a zájmu o očkování v resortu MV, jsme v areálu Policejní akademie České republiky v Praze zřídili nové očkovací středisko ZZMV | POLAC. Provoz byl zahájen v pondělí 10. ledna 2022.
 
Aplikovali jsme nejen posilovací dávky vakcíny (tzv. booster), ale také druhé a první dávky.

Pravidelně vyhodnocujeme činnost a efektivitu očkovacího střediska a po pečlivém zvážení jsme dospěli k rozhodnutí, že Očkovací středisko ZZMV | POLAC ukončí svůj provoz k datu 28. 1. 2022, tzn. že pátek bude posledním očkovacím dnem.


Provedeme zakonzervování očkovacího střediska tak, abychom byli v případě potřeby schopni ve velmi krátké době činnost střediska opět obnovit. O této variantě uvažujeme zejména pro případnou alokaci nové vakcíny Nuvaxovid (fa. Novavax). Jsme připraveni. 

Zatím váhající pacienti a klienti se mohou i nadále obráti na svého praktického nebo služebního lékaře, případně také na běžné očkovací středisko kdekoliv v ČR. Kapacity jsou velmi volné.

Na základě operativní analýzy případného růstu či poklesu zájmu o očkování, a dále vzhledem k předpokládaným novým epidemickým opatřením vydaných Vládou ČR, případně Ústředním krizovým štábem nebo Krizovým štábem MV, budeme provádět revizi všech opatření ZZMV a Vás budeme i nadále informovat.

Výběr posledních termínů | Rezervační formuláře:

Zde si, prosíme, vyberte den a časový blok, který Vám nejvíce vyhovuje, klikněte na odkaz a vyplňte krátký rezervační formulář:

Kde získám další informace?
Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV VI. odborná konference ZZMV