ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Přihlaste se k newsletteru

Přihlaste se k newsletteru

Představujeme žhavou novinku - Newsletter ZZMV. Nejnovější informace přímo do Vaší emailové schránky.

Vážení pacienti, klienti,

milí přátelé, příznivci a uživatelé služeb Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra.

Zajímá Vás aktuální dění v naší instituci? Hledáte informace z ordinací svých lékařů? Není Vám lhostejné, jaké novinky a jaké služby Vám můžeme poskytnout?

Pokud souhlasíte, tak právě pro Vás budeme psát a právě pro Vás je určen náš nový newsletter.

Proč newsletter vydáváme?
  • Jde nám o lepší informovanost pro všechny, kterým poskytujeme službu. Jsme tu pro Vás. Velmi silně vnímáme, že se věci zlepšují, když na nich záleží více lidem. Mnohdy však nám i Vám chybějí informace. A bez vzájemné výměny informací nemůžeme zlepšovat služby tak dobře a rychle, jak bychom chtěli.
  • Chceme přispět k tomu, abyste Vy, pacienti a klienti, kteří se zajímáte, měli co nejsnazší přístup k aktuálním zprávám. Je to výhodné pro obě komunikující strany, protože na každou námi sdělenou zprávu nám můžete napsat svůj souhlasný nebo i kritický názor, ohlas, nápad či postřeh. Budeme rádi.
  • Zajímáme se o komunikaci s Vámi všemi. Bez ohledu na to, zda jste z Prahy, Brna, Ostravy nebo Kojetína či Horní Cerekve. Chceme Vám předat informace z hlavního města, z krajských měst, ale i z každé další ordinace, ať už je ve velkém či malém městě – bez rozdílu.
  • Chceme Vám představovat nejen naše plány, strategie a rozvoj, ale také Vás seznamovat s tím, jak naše cíle naplňujeme.

Je tedy patrné, že bez Vás to prostě nejde. Pokud s námi a našimi důvody souhlasíte, prosím, zaregistrujte svůj e-mail. Na ten Vám budeme posílat v pravidelných intervalech Newsletter ZZMV a v případě potřeby Vám zašleme i mimořádné nebo extra aktuální informace.

Děkujeme a přejeme jen samé dobré zprávy.

Honza Louška
ředitel 

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV VI. odborná konference ZZMV