ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zemřeli kolegové MUDr. Stanislav Mottl a MUDr. Vratislav Škarka

Zemřeli kolegové MUDr. Stanislav Mottl a MUDr. Vratislav Škarka

Oba lékaři byli dlouholetými pracovníky a lékaři v rezortu Ministerstva vnitra.

Pan doktor MUDr. Stanislav Mottl pracoval od roku 1977 do března roku 2022 jako praktický lékař Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra v ordinacích v Praze, poslední roky pak na Poliklinice Praha na Lhotce.

Pan doktor MUDr. Vratislav Škarka pracoval od roku 1991 jako lékař internista Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra v ordinacích v Praze. I on svá poslední profesní léta prožil na Poliklinice Praha na Lhotce.

Oba lékaři se poslední měsíce snažili bojovat s vážnými chorobami a již nebyli schopni dále pokračovat ve svém milovaném lékařském povolání a poslání.
  
Smrt není konec, ale jen stupeň v lidském osudu. A tento osud nekončí ve chvíli smrti. Láska, kterou vyjadřují naše vzpomínky, nemůže být tedy marná. Kdyby totiž na zemi láska měla moc, a po smrti již žádnou moc neměla, bylo by to popření slov, že láska je silnější než smrt. Život nekončí, jenom se mění.

Jsme v myšlenkách s rodinami a blízkými přáteli. Sdílíme bolest a smutek spolu s vámi. Přijmete, prosím, naši upřímnou soustrast.

Čest jejich památce


 
Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV VI. odborná konference ZZMV