ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nová oční ordinace na Poliklinice a další novinky

Nová oční ordinace na Poliklinice a další novinky

Praha | Dlouhá léta nemělo resortní zdravotnictví vlastního očního lékaře. To se nyní změnilo. Od poloviny ledna 2024 slouží našim pacientům zcela nová oftalmologická ordinace.

Cílem ZZMV je poskytovat co nekvalitnější medicínské služby. Oční lékař rezortu chyběl. Proto právě zřízení této ordinace na Poliklinice bylo jednou z priorit jejího rozvoje. To se nyní povedlo a o naše pacienty tak bude pečovat skvělý lékař, a to za pomocí nejmodernější přístrojové techniky“, prohlásil Ing. Miroslav Červenka, ředitel ZZMV, při slavnostním zahájení činnosti ordinace.

Zásadně jsme také rozšířili sonografické pracoviště. Co vše nyní dokážeme? Především velmi rychlé termíny provedení a širokou paletu vyšetření, např. vyšetření měkkých částí kůže, podkoží a muskuloskeletárního systému, vyšetření krku, štítné žlázy, břicha a malé pánve. Dopplerovská vyšetření cév-DUS.

Ve Zdravotnickém zařízení Ministerstva vnitra tak dochází k postupnému rozšiřování nabízených služeb odborných lékařů, které je realizováno v souladu se schválenou Strategií rozvoje ZZMV 2020–2030.

Oční lékař, MUDr. Petr Dolejší, má ordinaci na Poliklinice Praha, areál POLAC, budova H, 5. patro.

Jsme rádi, že můžeme příslušníkům a zaměstnancům postupně nabídnout rozšiřující, ale především kvalitní a rychle poskytnuté služby v různých medicínských specializacích.

Ilustrační foto | Pixabay
Foto | ©ZZMV, Petra Hnyková/SUZ 

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV VI. odborná konference ZZMV