ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Policejní pochod Brdy 2024 opět s podporou ZZMV

Policejní pochod Brdy 2024 opět s podporou ZZMV

Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra se i letos stalo oficiálním partnerem Policejního pochodu Brdy, který pořádá Policejní klub Příbram. Po celou dobu konání akce se postaráme o zdravotnické zajištění, na místě budeme mít záchranáře, zdravotníky a vzhledem k náročnému terénu i dva sanitní vozy.

Pochod se koná v sobotu 18. května 2024. Startuje se hned ráno v obci Obecnice

"Účelem tohoto pochodu je podpora Nadace policistů a hasičů. Policisté a hasiči denně nasazují své životy a spěchají tam, odkud ostatní utíkají. Mnoho z nás zná příběh kolegy, který již není mezi námi a nemůže se postarat o svou rodinu, kterou zde zanechal, nebo příběh, kdy se kolega musí naučit žít s trvale neměnnými následky po těžkých zraněních, která utrpěl při služebním zákroku, záchraně tonoucího, požáru atd. Řada jmen a smutných příběhů před námi je téměř nekonečná. Jedno mají ale společné, zemřeli, aby ostatní mohli žít."

Jan Franc, předseda Policejního klubu Příbram, z.s.
 

"Nadace policistů a hasičů, tedy "nadační rodinka, má u nás podporu a zastání. Což je hlavním důvodem účasti a pomoci ze strany Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra. Všem chodcům, účastníkům a pořadatelům přejeme pohodovou akci a skvělý zážitek z krásných Brd."
Ing. Miroslav Červenka, ředitel ZZMV

Pro letošní ročník připravili pořadatelé hned 5 tras:

  • Extrém: 50 km trasa je dosud nejkratší extrémní trasa našeho pochodu, ale i přes kratší délku však zůstává velice náročná. Při jejím zdolání účastníci nastoupají 1100 m. Výzva pro opravdové "fajnšmekry".
  • Dlouhá: Trasa v délce 32 km, kterou považujeme za nejkrásnější, Vás provede oblíbenými výhledy z Brdských bunkrů až na letiště U Bílého křížku, hlouběji dopadovou plochou okolo kouzelné Parmovy nádržky, dále již tradičně přes loveckou chatu "Carvánka"  a všem pochodníkům známý vrch Třemošná zpět do cíle.
  • Střední: Trasa v délce 24 km, kopíruje dlouhou trasu, tentokrát Vás zavede i k Brdským bunkrům, ale je kratší o delší výlet na letiště.
  •  Krátká: Krátká trasa tentokrát měří 16 km. V úvodu Vás vynese do Brd přes Klobouček, dále přes vrchol Tok k lovecké chatě "Carvánka" a následně za konstatního sestupu zpět do cíle. 
  •  Kočárková: Trasa v délce zhruba 12 km, která je sjízdná i s kočárky.

Při příchodu dostanou předem registrovaní účastníci pochodovou kartu, mapu, odznáček a občerstvení na cestu. Pitný režim bude zajištěn jak v prostoru startu / cíle, tak na všech kontrolních bodech. Na všech místech budou volně k dispozici neochucené balené vody (neperlivé i jemně perlivé). Každý účastník si může vzít vodu na všech místech bez omezení.
 
Start pochodu nebude hromadný, ale průběžný, dle vaší vlastní volby kdykoli od 07:00 h do 10:00 h. Pouze u varianty Extrém bude start hromadný.

Těšíme se na setkání v prostoru start/cíl, ale i na trati. 


Zdroj | Policejní klub Příbram | web
Foto | ZZMV

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV VI. odborná konference ZZMV