Ke stému výročí samostného státu nové propagační klipy

U příležitosti 100. let od založení samostatné republiky připravil Hasičský záchranný sbor ČR několik propagačních videoklipů, jejichž cílem je představení činnosti a příslušníků sboru.

Klipy jsou koncipovány tak, aby v komplexním pojetí ukázali náročnost a důležitost hasičského poslání.
Autorem celostátní propagační kampaně, která byla oficiálně představena během oslav státnosti v neděli 28. října v Praze na Letné, je dokumentarista Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje Jiří Studnička, který dlouhodobě spolupracuje s HZS Karlovarského kraje.

Všechny klipy si můžete pustit na YouTube. Jako první byl ve čtvrtek představen videoklip přibližující minulost profesionálních hasičů. Páteční premiéra je o zahraničních misích hasičů. Sobotní klip se věnuje výjezdové činnosti hasičů. Sváteční nedělní klip má za cíl představit hasiče jako takového, podle našeho názoru nejlepší klip, jaký kdy byl pro propagaci hasičů natočený.

Pokud se Vám budou klipy líbit, nám se líbí opravdu hodně, budeme spolu s hasiči rádi, když je budete i sdílet, aby se dostali k co největšímu počtu diváků.

Zdroj: HZS ČR

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky