Novinky na rehabilitaci Polikliniky Praha

Novinky na rehabilitaci Polikliniky Praha

Oddělení fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace Polikliniky Praha je od ledna 2018 nově vybaveno přístroji, které plně odpovídají nejmodernějším trendům v oblasti péče o klienty.

Kolegyně z oddělení mají pro své pacienty k dispozici přístroj pro distanční elektroterapii, skvělou kolenní motodlahu a špičkový přistroj pro selektivní radiofrekvenční terapii. Každý z uvedených přístrojů je ve své oblasti špičkou.

Programovatelná kolenní – kyčelní rehabilitační motorová dlaha má řadu bezpečnostních prvků, umožňuje záznam rehabilitace na Flash klíč a dá se na ní nastavit až 16 individuálních programů.
 
Přístroj pro distanční elektroterapii působí hojivě, regeneračně a analgeticky především v oblasti pohybového aparátu. Přístroj produkuje 2 základní typy elektroléčebných proudů: proudy impulsní a proudy interferenční. Je předprogramován pro 131 diagnóz a indikací 341 impulsních a 319 interferenčních elektroléčebných proudů.
 
Přístroj pro selektivní radiofrekvenční terapii použijí kolegyně především pro pacienty s bolestmi krční a bederní páteře, syndrom zmrzlého ramene a impingement syndrom ramenního kloubu.

Promyšlenou a koncepční modernizací procházení všechna RHB pracoviště ZZMV. Nové přístroje a zařízení mají k dispozici i kolegové v Plzni, Českých Budějovicích nebo třeba také v LD Hubert v Luhačovicích - Pozlovicích.

Moudrost je pro ducha, zdraví pro tělo


 
Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky III. odborná konference ZZMV: Pracovně lékařská služba (PLS)