II. diskuzní fórum lékařů ZZMV

II. diskuzní fórum lékařů ZZMV

Praha, POLAC – Druhé diskuzní fórum ZZMV na téma: Nová legislativa a její dopad na práci v ordinaci všeobecného praktického lékaře při poskytování pracovně lékařské služby, se právě nyní koná v Praze na půdě Policejní akademie.

Diskuzního fóra se účastní pověření zástupci všech oblastních zdravotnických zařízení z Čech. Opět jsou přizváni také kolegové z Odboru zdravotnického zabezpečení MVČR.

Smyslem fóra je především odborná diskuze nad dopadem listopadových legislativních změn v každodenní praxi našich ordinací. Dělíme se o nové poznatky a vzájemně si předáváme zkušenosti. Tím napomáháme ke zvyšování standardů kvality námi poskytované péče a služeb.

Kromě toho má však fórum i další přímé a konkrétní výstupy. V průběhu března bude distribuována nová aktualizovaná Metodika práce lékaře při poskytování pracovnělékařských služeb v resortu Ministerstva vnitra. Metodika vzniká právě i na základě diskutovaných témat.

První diskuzní fórum, kterého se účastnili především kolegyně a kolegové z Moravy, se konalo 20. února 2018 v Brně.

Foto: ZZMV


 
Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky III. odborná konference ZZMV: Pracovně lékařská služba (PLS)