Poděkování MUDr. Jelínkové a proměnám

Poděkování MUDr. Jelínkové a proměnám

Pokaždé, když nám od pacientů přijde poděkování, tak jsme velice rádi. Tentokrát máme radost několikanásobnou. Proměny, kterými ZZMV prochází, prostě pacienti a klienti vidí a vnímají je pozitivně. Neobyčejně nás to těší.

Dovolujeme si zveřejnit celý dopis, který jsme dnes obdrželi. Velice za něj děkujeme.


Dobrý den pane řediteli,
 
chtěl bych touto formou poděkovat Vám i vašim pracovníkům, konkrétně paní MUDr. Jelínkové za lékařskou péči, kterou jste mi věnovali a věnujete.
 
U PČR jsem pracoval celkem 35 let. Jsem přesvědčen, že i tato náročná práce měla vliv na můj zdravotní stav – hypertenzi, která se u mě postupně objevila. Tento   problém mi lékařka vašeho lékařského zařízení diagnostikovala někdy kolem roku 2004. Následně mně předepsala i příslušné léky. V období konce roku 2015 a zejména v roce 2016 se můj tlak začal zvyšovat. Vyšetření proběhlo i pomocí tzv. „holtru". Medikace však změněna nebyla a nebyl jsem poslán ani na další vyšetření ke
specialistovi.
 
Proto jsem v roce 2016 vyhledal lékařskou pomoc i mimo Vaše lékařské zařízení. Konkrétně mi Tehdy známí doporučili právě zmiňovanou   paní   MUDr.  Jelínkovou. V tuto dobu mi byl změřen (pomocí holtru) tlak až 120/160. Paní doktorka mi tehdy provedla řadu vyšetření a na jeho základě postupně měnila medikaci. Můj stav se postupně o něco zlepšoval a docházel jsem pravidelně do její tehdejší ordinace. Poté jsem zjistil, že paní doktorka začala pracovat ve Vašem ZZ MV   na Lhotce.

Proto jsem se „vrátil" k léčbě do ZZ MV, kam docházím za paní   doktorku dodnes. V současné době mohu pocitově potvrdit, že se cítím nesrovnatelně lépe a můj tlak odpovídá, v rámci možností, normálu.
 
Chtěl bych Vám proto ještě jednou poděkovat.
 
Vzhledem k tomu, že jsem za lékaři ZZ MV na Lhotce docházel řadu let, chci Vám poděkovat ještě za určitý trend – změny v lékařské péči, který nelze přehlédnout. Na rozdíl od dřívější doby jsem vyšetřován na nových „přístrojích" a v nových prostorách, které jsou srovnatelné (z mého laického a pocitového pohledu) s moderními ordinacemi, které jsem navštívil jinde. Rovněž mám „pocit", že se mi věnuje i více času.
 
Pane řediteli, doufám, že jsem Vás příliš nezatížil svými problémy. Ale na druhou stranu je slušností a cítím to jako povinnost poděkovat za to, jak mi paní doktorka a sestřičky ve Vašem zařízení pomáháte.
 
Chci také poděkovat i Vám   osobně, že získáváte pro vaše (naše) ZZMV nové, a tak potřebné odborníky a podporujete i modernizaci lékařského vybavení, které tak pomáhá nám pacientům.
 
S úctou
 
Mgr. Zdeněk Laube

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky III. odborná konference ZZMV: Pracovně lékařská služba (PLS)