Nominace zahájeny

Nominace zahájeny

Milí pacienti a klienti, milé kolegyně, milí kolegové, dnes 12. května 2018, u příležitosti Mezinárodního dne sester, který je oslavován na celém světě u příležitosti výročí narozenin Florence Nightingale, vyhlašuji nový ročník naší resortní soutěže: NEJLEPŠÍ NELÉKAŘSKÝ ZDRAVOTNICKÝ PRACOVNÍK ZZMV 2018.

Soutěž pořádá naše instituce už po osmé v řadě. Vnímáme ji především jako významné poděkování všem nelékařským zdravotnickým pracovníkům za jejich mimořádnou práci. Jejich úsilí, vydávané ve prospěch pacientů a klientů ZZMV, si totiž velmi vážíme. 

Oslovujeme především Vás, policisty, hasiče a pracovníky Ministerstva vnitra ČR, kteří jste našimi pacienty a klienty v ordinacích, rehabilitačních pracovištích, lázních nebo při výjezdech záchranářů. Máte-li Vámi oblíbenou nebo oblíbeného pracovníka ZZMV, můžete za péči o Vás poděkovat právě i nominací. Děkujeme.

Koho můžete navrhnout na ocenění? 

Všechny zdravotníky nelékaře, kteří pracují v ZZMV. Jsou to profese: všeobecná sestra, zdravotnický záchranář, fyzioterapeut, masér, lázeňská, sanitář, řidič zdravotnické dopravní služby, radiologický asistent, zubní technik, asistent zubního technika.

Jak nominovat? Je to velmi snadné.

Můžete využít připraveného elektronického formuláře, který Vás provede několika málo body. Pokud byste chtěli nominaci poslat poštou nebo e-mailem, můžete také. Nezapomeňte ale napsat jméno a příjmení Vaší favoritky nebo favorita, název pracoviště a pár vět zdůvodnění Vaší nominace. To vše pak jednoduše poslat e-mailem na info@zzmv.cz. Na tomto kontaktu získáte také více informací.

Stáhnout si můžete také plakát:

  • plakát soutěže ZZMV v PDF
  • plakát soutěže v JPEG

Formulář najdete zde, stačí kliknout 

Nominovat můžete až tři kolegyně nebo kolegy zdravotníky.
Nominace přijímáme do 1. října 2018. 


Vítězka nebo vítěz budou vyhlášeni a výsledky zveřejněny na slavnostním aktu, který se uskuteční 8. listopadu 2018.

Všem sestřičkám ZZMV přeji k jejich mezinárodnímu svátku vše nejlepší.

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV